Close

Про нас

Європейські освітні програми.

Київський університет культури пропонує широкий вибір інноваційних програм на різних освітніх рівнях (молодший спеціаліст, бакалавр, магістр), що відповідають сучасним європейським вимогам. Особлива увага приділяється практичній підготовці, завдяки чому студенти набувають не тільки теоретичних знань. Усі напрями навчання та програми відповідають актуальним вимогам ринку праці. Це значно полегшує студентам і випускникам працевлаштовуватись. Більшість з них отримують свою першу роботу, ще будучи студентами. Саме це і робить Київський університет культури популярним серед молодих людей. Тут здобувають освіту, яка відповідає міжнародним стандартам. Крім того, у них є можливість адаптувати програму навчання до своїх потреб та інтересів, завдяки чому навчання стає не тільки необхідністю, а й, насамперед, задоволенням.

Унікальне середовище та атмосфера для навчання.

В університеті панує творча і тепла атмосфера. Навчальний процес проходить у невеликих групах, що дозволяє викладачам знайти індивідуальний підхід  до кожного студента.

Мінімум бюрократії.

Університет допомагає студентам у вирішенні будь-яких питань і труднощів. Тут дотримуються європейського принципу відкритих дверей.

Чудові можливості розвитку кар’єри та професійного зростання.

Якість освіти, можливість навчання та стажувань за кордоном, престижні бази практик – завдяки цьому наші випускники впевнено почувають себе на ринку праці.

Матеріально-технічна база.

Університет має сучасну матеріально-технічну базу. Фахові та мультимедійні навчальні лабораторії із сучасним обладнанням дозволяють здобувати практичні навички, не відриваючись від теоретичного блоку навчання.

Чудова локація університету.

Університет знаходиться в центрі міста, тож Ви завжди в епіцентрі найцікавіших подій.

Доступна вартість навчання та гнучка система знижок.

Університет пропонує гнучку систему знижок для талановитої молоді.

Професійний викладацький склад.

Викладацький склад – це професіонали найвищого рівня, визнані міжнародні експерти, фахівці-практики. Серед викладачів Університету культури видатні особистості у сфері науки та культури.

Студентське самоврядування.

Студентський парламент – виконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференціях студентів і відображає позицію молоді в різних сферах освітньої діяльності колективу Київського університету культури, координує роботу всіх органів студентського самоврядування, бере активну участь в організації та проведенні заходів, які покликані всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.